Reklama


Krajčírka v salóne


Tento kurz vyhľadávajú najmä budúce majiteľky krajčírskych salónov, butikov, ženy v domácnosti, resp. na materskej dovolenke, ktoré po skončení kurzu vedia samostatne šiť odevy pre členov rodiny, resp. pre vlastnú predajňu.Kurz ponúkame individuálnou formou (pre jednotlivcov) v krajčírskej dielni, kde máte vyhradený vlastný šijací stroj. Budete oboznámené s údržbou šijacieho stroja, so zhotovovaním základných strihov a šitím jednotlivých typov stehov. Na kurze sa naučíte ušiť blúzku, sukňu a nohavice.Kurz je akreditovaný Ministerstvom školstva SR a po jeho úspešnom absolvovaní získate osvedčenie, na základe ktorého máte napr. možnosť založiť si vlastnú živnosť po splnení podmienok Slovenskej živnostenskej komory.

obtiažnosť:

začiatočník
pokročilý
expert

vek:

bez obmedzení

hodnotenie:


Hodnotilo 0 užívateľov.

Aktuálne kurzy

Kde
Typ
Kedy
Cena
Škultétyho 5, Bratislava
individuálny termín v pracovných dňoch 10:00 do 18:00
336 € 410 vyučovacích hodín

Komentáre používateľov

Ku kurzu ešte neboli pridané žiadne hodnotenia.

Iba prihlásení užívatelia môžu písať hodnotenia. Prihlásiť sa. Prihlásenie

KURZY UČITEĽA

späť
ďalej

Reklama

Súvisiace články

Colný deklarant - RIEŠENIE PRE VÁS

Colný deklarant - RIEŠENIE PRE VÁS

07.02 / koment.: 0

Po vstupe Slovenskej republiky do Euróspkej únie sa vo verejnosti šírili  názory, že colných deklarantov rovanko ako colníkov už nebude treba.

VIDEO: Mladí reportéri pre životné prostredie

VIDEO: Mladí reportéri pre životné prostredie

07.07 / Johnny GetSkills / koment.: 0

Čo majú spoločné Zdenka Predná a mladí žurnalisti ? Boli sme na informačnom stretnutí programu Mladí reportéri pre životné prostredie, ktorý sa otvára na Slovensku už 3 rok.

Colná problematika na Slovensku a v Európskej únii

Colná problematika na Slovensku a v Európskej únii

04.05 / koment.: 0

Obracajú sa na nás rôzne podnikateľské subjekty, ktoré často riešia otázky v rámci colnej problematiky, ktorá je žiaľ často odsúvaná akosi do pozadia a to najmä z dôvodu podceňovania významu tejto problematiky, alebo dokonca z neznalosti.